Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Stojaki łazienkowe

Pewne artykuły, potrzebne do wykonywania codziennych czynności, dobrze jest mieć pod ręką. Dzięki naszym stojakom łazienkowym, które można ustawić w dowolnym miejscu, sięganie po papier toaletowy lub ręcznik, staje się dla domowników wygodne i szybkie.

Stojaki łazienkowe

Łazienka to najczęściej jedno z najmniejszych pomieszczeń w domu, dlatego istotne jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni i wykorzystanie każdego centymetra kwadratowego powierzchni. Dzięki naszym stojakom na papier toaletowy, połączonym ze szczotką wc, można zaoszczędzić trochę miejsca. Ich nowoczesna forma zapewnia nie tylko funkcjonalność, ale także estetykę. Nasze produkty jednocześnie są praktycznym artykułem, a także ozdobnym dodatkiem. Ich wygląd docenią szczególnie Ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na uzupełnienie pomieszczenia o wiele różnych ozdób, a także Ci, którzy cenią proste i efektowne rozwiązania.

Wieszaki na ręczniki

Minimalistyczne i nowoczesne formy naszych artykułów sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w dowolnym stylu. Uniwersalne kolory wieszaków pasują do wielu rodzajów, barw i rozmiarów płytek ściennych oraz podłogowych. Produkty te doskonale wkomponowują się w pomieszczenie i stanowią spójną całość z resztą wystroju. Zaś ich minimalistyczna, elegancka forma i prosty kształt nie wyjdą z mody przez wiele sezonów. Są wykonane z antykorozyjnych materiałów, przeznaczonych do przechowywania w wilgotnych i ciepłych pomieszczeniach. Farba, którą zostały pokryte nie niszczy się pod wpływem pary wodnej lub zachlapania.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło