Jest 15 produktów.

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry

Uchwyty do papieru toaletowego

W każdej łazience potrzebny jest stojak lub uchwyt, na którym można umieścić rolkę papieru toaletowego. Niekiedy w pobliżu miski WC nie ma wystarczająco dużo miejsca, aby wstawić duży stojak, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór produktów, które można przymocować do ściany, na dowolnej oraz wygodnej wysokości.

Artykuły do łazienek

Wśród naszych produktów znajdą Państwo nowoczesne i minimalistyczne uchwyty na papier, przeznaczone do umieszczania pojedynczych, rozwijanych rolek. Artykuły te wykonano z materiałów odpornych na korozję, które mogę być wykorzystywane w wilgotnych i ciepłych pomieszczeniach. Ich funkcjonalność, wytrzymałość i ponadczasowa forma pozwolą na wieloletnie użytkowanie. Można je stosować w zarówno w łazienkach, jak i toaletach.

Uchwyty do papieru toaletowego z naszej strony są dostępne w kolorze czarnym lub srebrnym. Pozwala to na wykorzystanie ich w łazienkach urządzonych w wielu stylach, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. To właśnie z pozoru niewielkie dodatki często stanowią o tym, jaka jest atmosfera danego wnętrza, dlatego nasze produkty są stworzone z wielką dbałością o szczegóły i ponadczasową elegancją. Można je łączyć z innymi artykułami z naszego sklepu, aby uzyskać widoczny efekt ozdobny. Proponujemy Państwu różnorakie modele, w wielu kształtach, np. odkryte albo z częścią przykrywającą rolkę. Zabezpiecza ją to przed spadaniem lub zakurzeniem się. Zestaw montażowy jest prosty w obsłudze oraz ukryty. Takie rozwiązanie sprawia, że nie zakłóca on estetyki i formy produktu.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego Lub Zresetuj hasło